Головна » 2018 » Октябрь » 25 » Вік живи – вік учись
18:50:02
Вік живи – вік учись

23 жовтня 2018 року відбулось засідання ШМО вчителів-предметників, на якому розглядались такі питання:
1.    Підготовка учнів до ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.
2.    Про атестацію педагогічних працівників у 2018-2019 навчальному році.
3.    Опрацювання науково-методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів та оформлення сторінок класних журналів.
4.    По організоване вивчення стану викладання навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році.
5.    Розвиток творчих здібностей учнів під час позакласної роботи з української мови та літератури.

Було заслухано керівника ШМО Скосар О.С., яка доповіла по ключовим питанням, а також доповідачем виступила вчитель української мови та літератури Довженко  Т.І.  Вона підготувала усну доповідь і виступ учнів, присвячений 100-річчю Василя Сухомлинського. Творчі здібності демонстрували учні 8-9 класів Самойлова С., Криворучко Є., Мотало М., Дольніков Д., Бондаренко М., Гоголенко В. 

Учні наголосили, що за своє життя Василь Олександрович Сухомлинський, відомий педагог і новатор, не дав жодного інтерв’ю, тому презентували «Як відповів би В.Сухомлинський на сучасні виклики, що стоять перед сучасною  українською освітою?» 

«Нова українська школа» разом з учнями пошукала відповіді в його педагогічних працях. Діти представили уявне інтерв’ю з Василем Олександровичем, майстерно виконали роль кореспондентів. 

А учні 9-го класу Нестеренко М., Бондаренко Е., Сармісокова З., Курбатська С. підкреслили, що основою концепції В.Сухомлинського є повага і довіра до дитини, визнання її унікальності та права на власний вибір. Ці ідеї є особливо актуальаними в умовах реформування освіти.

ДовженкоТ.І., Скосар О.С.

Переглядів: 21 | Додав: a_liga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]