Головна » 2018 » Март » 24 » Участь у засіданні
13:15:03
Участь у засіданні

22 березня 2018 року на базі Лозівського професійного ліцею відбулося засідання у форматі «круглого  столу» за темою: «Підлітки поза увагою: покращення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для уразливих підлітків в Україні». 

Учасниками заходу стали представники закладів та організацій м. Харків та м. Лозова, що безпосередньо проводять роботу з підлітками «групи ризику»: соціальна служба, служба у справах дітей, центр молоді , загальноосвітні та професійно-технічні навчальні заклади, представники медичних закладів, поліції, пробації, психологічний центр та інші. 

У ході роботи було обговорено про співпрацю між присутніми організаціями та установами, які працюють із підлітками, а також розглянуті такі активності як: дослідження портрету підлітка який вживає наркотики; проведення консультацій\групових занять\тестування\ акцій\квестів\фестивалів серед підлітків та громади на місцях задля підвищення рівня обізнаності стосовно проблематики ВІЛ/ІПСШ/ТБ/гепатитів, вживання психоактивних речовин, сексуального та репродуктивного здоров’я та захисту прав підлітків у місті Лозова.

Від нашого закладу взяла участь у засіданні педагог – організатор Береза А.В.

Переглядів: 29 | Додав: a_liga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]