Головна » 2017 » Апрель » 4 » Міні-EdCamp «Педагогіка партнерства»
19:11:31
Міні-EdCamp «Педагогіка партнерства»

31 березня 2017 року Маріуполь став центром уваги провідних фахівців у сфері освіти і науки. В рамках всеукраїнської конференції міні-EdCamp «Педагогіка партнерства», до цього міста приїхали 120 викладачів з різних регіонів, щоб обмінятися досвідом, обговорити проблеми шкільного виховання і знайти шляхи їх вирішення.  У загальноосвітній школі №15 відбулася всеукраїнська конференція під назвою «Педагогіка партнерства». У заході взяли участь 120 викладачів з різних куточків України ,в тому числі і директорка школи Курочкіна С.Ф. та вчитель початкових класів Грищенко Т.А.

EdCamp - це унікальна платформа для об'єднання зусиль викладачів в зміні системи освіти. Вчителі обмінюються педагогічним досвідом і намагаються вирішити спільні завдання на шляху створення Нової української школи.

Учасники розділилися на 12 секцій, в яких обговорювалися сучасні підходи в навчанні і застосуванні в школах інноваційних технологій, таких як комп'ютери, проектори, 3D принтери, робота на березі моря і так далі. Але головною темою виступів експертів стала «Педагогіка партнерства».

Підтримав захід і громадський союз «Зелений центр Метінвест». Він провів цікавий майстер-клас зі створення живих картин. Гості самі спробували взяти в руки садовий інвентар і висадити основу майбутнього шедевра. Гості отримали в подарунок підручник «Уроки з охорони навколишнього середовища», нові знайомства, гарний настрій та творчий запал.

1 (13) 1 (11) 1 (7)
Переглядів: 101 | Додав: a_liga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]