Головна » 2018 » Февраль » 22 » День рідної мови
12:59:47
День рідної мови

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови 21 лютого 2018 року в школі під керівництвом вчителя української мови та літератури Довженко О.О. 20 учнів 6-9 класів писали «Диктант єдності» «Без мови немає народу», що став маленьким кроком до зміцнення державотворчої функції української мови.

Учні серйозно і відповідальне виконували роботу, усвідомлюючи, що рідна мова - безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу.

Цікава і корисна робота до Міжнародного дня рідної мови була проведена вчителем інформатики Гайшинською Л.А. на інтегрованому уроці з інформатики за темою: «Рідна мова – диво калинове», на якому учні 7-8 класів знаходили висловлювання видатних людей про рідну мову, прислів'я та приказки та вірші.

Учні нашої школи 21 лютого 2018 року взяли участь у міському святі, присвяченому Міжнародному дню рідної мови. Вони інсценували твір М. Старицького «За двома зайцями». 

Цікаво і майстерно, залюбки виконували ролі героїв твору учні 7 та 8 класів: Гоголенко В., Дольніков Д., Курбатська С., Мотало М., Нестеренко М., і Самойлова С. Виступу передувала велика і кропітка, добросовісна робота учнів та вчителів української мови та літератури Довженко Т.І., Довженко О.О. 

Велику допомогу в організації виступу  надали директор школи Курочкіна С.Ф. , педагог-організатор Береза А.В., соціальний педагог Лузган Я.В., вчителі  Махіненко В.Т. та Мацегора З.М.

Переглядів: 54 | Додав: a_liga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]