Головна » 2017 » Июнь » 13 » 2-й тиждень у таборі Панютинської ЗОШ №2 (на базі ПЗОШ№1)
15:30:47
2-й тиждень у таборі Панютинської ЗОШ №2 (на базі ПЗОШ№1)

Веселим та цікавим був другий тиждень у літньому таборі. Діти отримали нові враження від відпочинку на природі, від екскурсій, ігор та спортивних змагань.

06.06.- День творчості. Музичний калейдоскоп. «Чарівний пензлик» малюємо улюблених героїв.  Ігри та розваги дітей на спортивному майданчику школи. Школярі весело відпочивали на спортивному майданчику та в садочку ПЗОШ №2 – грали в рухливі, музичні ігри, читали художню літературу, відгадували кросворди, малювали улюблених героїв, грали з м‘ячем, в бадмінтон, змагались «Хто спритніший». 

07.06.- Перебуваючи на екскурсії у м. Лозова школярі відвідали:
–    Районну дитячу бібліотеку де прослухали цікаву розповідь про літо, про користь вітамінів для організму влітку, відповідали на питання вікторини «Літній відпочинок», переглянули мультфільм «Маша на відпочинку». Познайомилися з видавництвом дитячих журналів. Переглянули виставку журналів, книг про природу та відпочинок «Літо книжкових чудес».
–    У друкарні дітей познайомили з друкарськими станками, з правилами набору тексту та послідовності виготовлення готової продукції, відвідали склад збуту друкованої продукції.

–    У художній школі учні прослухали змістовну розповідь директора художньої школи про історію школи, викладачів, учнів їх досягнення, переглянули роботи учнів 1,2,3 класів за розділами «Графіка. Акварель. Гуаш». Відвідали виставку робіт випускників художньої школи.
Веселим та цікавим був другий тиждень у літньому таборі. Діти отримали нові враження від відпочинку на природі, від екскурсій, ігор та спортивних змагань.  
–    Завершенням екскурсії був цікавим відпочинок біля фонтану у сквері Т.Г.Шевченка, діти відгадували загадки про літо про літніх комах, птахів, казкових героїв 
                                                        
08.06.- День природи. Екскурсія до водойми. Екологічні місця с.Хлібне. Учні табору  побували біля водойми та джерела с.Хлібне. Повторили правила поведінки біля водойми та під час купання влітку. Відповідали на питання вікторини  «Безпечний відпочинок біля водойми.» Грали в гру « Веселий Нептун»

09.06.- День іноземної мови. Метою проведення заходу було розвивати комунікативні навички учнів, повторити вивчений лексичний матеріал, абетку, навички спілкування роботи в групі. Проводилась гра «Вітаємось ввічливо англійською», ігри в командах на повторення англійської абетки. Рухливі ігри та розгадування англійських кросвордів завершив день.   

вода3 У таборі-2017 У таборі-2017
Переглядів: 109 | Додав: a_liga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]